Ana Sayfa Haberler Leonardo, C-27J’yi, Ömür Devri Desteği ile Yeni Zelanda’ya da Sunuyor

Leonardo, C-27J’yi, Ömür Devri Desteği ile Yeni Zelanda’ya da Sunuyor

MSI Dergisi’nin 174’üncü sayısında yayımlanan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Leonardo ve Northrop Grumman Australia firmaları, C-27J Spartan nakliye uçağına yönelik olarak, 27 Şubat’ta bir mutabakat muhtırası imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre firmalar, Yeni Zelanda Kraliyet Hava Kuvvetlerinin “Future Air Mobility Capability” programı kapsamında, C-27J nakliye uçağını, ömür devri hizmetlerini de kapsayacak şekilde sunacaklar.

Northrop Grumman Australia, hâlihazırda Leonardo tarafından üretilen ve Avusturalya Kraliyet Hava Kuvvetleri envanterinde yer alan C-27J uçaklarının lojistik destek ihtiyaçlarını karşılıyor.

Leonardo Aircraft Satış ve Pazarlama Direktörü Maurizio De Mitri, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu ortaklık ile Avusturalya’yı, C27J konusunda, bölgedeki merkez hâline getirmek istiyoruz. Böylelikle Yeni Zelanda’ya, sadece ürün değil, on yıllar boyu sürecek verimli nakliye görevleri için mükemmel seviyede hizmetler sağlamayı hedefliyoruz. Avusturalya Kraliyet Hava Kuvvetlerinin başarılı deneyimleri, bu konudaki adanmışlığımızın kanıtı niteliğinde. Yeni Zelanda’nın da bir sonraki Spartan müşterisi olması hâlinde, önemli avantajlara sahip olacağına inancımız tam.”

20170926raaf8558864_136

 1,003 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.