Ana Sayfa Haberler Leonardo Helicopters Türkiye Yetkililerinden, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisine Ziyaret

Leonardo Helicopters Türkiye Yetkililerinden, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisine Ziyaret

Leonardo Helicopters Türkiye yetkilileri, 7 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. Ziyarette, Leonardo Helicopters’in Türkiye’deki tanıtımında, gelecek dönemde izlenecek yol haritasının da dahil olduğu birçok konu ele alındı.

MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret eden isimler Leonardo Helicopters’in Uluslararası Kampanyalar Türkiye Sorumlusu Sergio Scodanibbio ve Leonardo Helicopters Türkiye Yedek Parçalar ve Servisler Koordinatörü Bade Özsoy oldu. MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil ve MSI Dergisi Yayın ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Birol Tekince ile görüşen Leonardo Helicopters Türkiye yetkilileri, MSI Dergisi’ne, firmanın ürün ve servislerinin, Türkiye’deki tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı teşekkürlerini sundu. MSI Dergisi’nin yeni dönem faaliyetlerinin de konuşulduğu toplantıda, Leonardo Helicopters’in bu faaliyetlerden nasıl yararlanabileceğine dair görüş alışverişinde bulunuldu.

 1,881 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.