Ana Sayfa Haberler Leonardo, Orta Doğu Pazarına Dijital Köprü Kurdu

Leonardo, Orta Doğu Pazarına Dijital Köprü Kurdu

Leonardo, Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) salgını nedeniyle oluşan fiziksel mesafeye rağmen, ürün ve platformlarını uluslararası pazarda tanıtmaya devam ediyor. Firma, ilk sanal etkinliğini, denizcilik alanında, Orta Doğu pazarına yönelik olarak kurguladı. Etkinlik, 6 Temmuz’da başladı.

Yeni nesil savaş sistemlerinin entegrasyonundan, deniz helikopterlerinin tedarikine kadar, Leonardo’nun çözümleri, dünya çapında farklı deniz kuvvetleri tarafından tercih ediliyor. Orta Doğu da Leonardo’nun önemli pazarları arasında yer alıyor. Zira Leonardo’nun teknolojileri, Orta Doğu’da, 30’dan fazla deniz platformunda kullanılıyor. Leonardo’nun bu pazara yönelik hazırladığı sanal standında, firmanın ürün portföyü, yüksek çözünürlüklü 3 boyutlu modeller ve videolar ile tanıtıldı. Ziyaretçiler, firmanın; 12,7 mm’den 127 mm’ye kadar uzanan deniz topu ailesinin, DART güdümlü mühimmatının ve 76 mm’den 127 mm’ye kadar uzanan 100 km menzilli Vulcano mühimmat ailesinin de yer aldığı çözümleri yakından tanıma fırsatı buldular. Firmanın; su altı akustik sensör sistemi ULISSES, deniz helikopterleri AW101, NH90 NFH ve AW159, firmanın insansız hava aracı Falco Xplorer ve döner kanatlı insansız hava aracı AWHERO da sanal etkinlikte ön plana çıkarılan ürünler arasındaydı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.