Ana Sayfa Manşet LMB Fans & Motors, Savunma ve Havacılık Uygulamalarına Yönelik Fanlarıyla Sektörün Yanında

LMB Fans & Motors, Savunma ve Havacılık Uygulamalarına Yönelik Fanlarıyla Sektörün Yanında

Türkiye temsilciliğini Numesys’in yaptığı LMB Fans & Motors, SAHA EXPO’ya ayrı bir stantla katılarak bir dizi görüşme gerçekleştirdi ve sektörün fan ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduğu mesajını verdi.

LMB Fans & Motors, Avrupa ve Türkiye’den Sorumlu Direktörü Jose Teixeira’nın da katılım gösterdiği fuarda, Türkiye’de yoğun olarak kullanılan Thinfan, Optifan, Hyperfan ve Blower grubu ürünlerini sergiledi. LMB Fans & Motors ’un ürünleri, Türkiye’de, ağırlıklı olarak elektronik soğutma, araç içi iklimlendirme, aviyonik sistem soğutma ve duman/barut gazı tahliye uygulamalarında kullanılıyor. Askeri standartlara uygun olarak geliştirilen bu ürünlerin herhangi bir ihracat lisansına tabi olmaması ise onları kullanan firmalar için bir avantaj olarak öne çıkıyor.

LMB Fans & Motors, fuar boyunca, aralarında ASELSAN, BMC Power, FNSS, HAVELSAN, Otokar, TEI, THY Teknik, TUSAŞ ve TÜBİTAK SAGE’nin bulunduğu toplam 25 firmayla görüşmeler gerçekleştirdi. Bu görüşmelerin hemen hepsi, ilgili firmaların, özellikle soğutma ve iklimlendirme konularıyla ilgili teknik ekipleri ve satın alma bölümü çalışanlarıyla yapıldı. Numesys, ayrıca, LMB için daha önce tanışma fırsatı bulamadığı firmalarla temasa geçti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.