Ana Sayfa Haberler MABAYCO, Armite Lubricants’ın Türkiye Distribütörü Oldu

MABAYCO, Armite Lubricants’ın Türkiye Distribütörü Oldu

Armite Lubricants tarafından üretilen savunma ve havacılık endüstrisine yönelik özel kimyasallarının resmi Türkiye distribütörü MABAYCO oldu. 4 Mayıs’ta duyurulan gelişme kapsamında; Armite Lubricants’ın MIL-SPEC, Ticari-Spesifikasyon ve Ticari-Kalite Yağlama Maddeleri, Montaj Pastası (Anti-Seize) Bileşikleri ve diğer özel havacılık kimyasallarının dağıtımı ve tedariki, MABAYCO üzerinden sağlanacak.

Konu hakkında bir açıklama yapan MABAYCO Genel Müdürü Mehmet Ali Başaran: “Endüstrilere yüksek kaliteli ürünler sunma konusunda kanıtlanmış bir başarıya sahip olan Armite Lubricants ile iş ortaklığı yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu distribütörlük, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmamıza olanak sağlayacak ve müşterilere olağanüstü hizmet ve desteği sunmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Armite ürünlerinin en zorlu ortamlarda bile üstün koruma ve performans sağlamak için formüle edildiğini vurgulayan Armite Lubricants Başkanı Mike Sandstrum ise şunları kaydetti: “Yeni yetkili distribütörümüz olarak MABAYCO’nun Armite Lubricants ailesine katılmasından heyecan duyuyoruz. Bu yeni distribütörlük, bölgedeki müşterilerimize en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmamıza olanak sağlayacaktır. MABAYCO’nun markamızı en yüksek profesyonellik ve dürüstlükle temsil edeceğine olan güvenimiz tamdır.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.