Ana Sayfa Haberler Macaristan Savunma Ataşesi Yarbay Janos Varga’dan, MSI Dergisi ve AMAC Magazine’in Yeni Ofisine Nezaket Ziyareti

Macaristan Savunma Ataşesi Yarbay Janos Varga’dan, MSI Dergisi ve AMAC Magazine’in Yeni Ofisine Nezaket Ziyareti

Macaristan Savunma Ataşesi Yarbay Janos Varga, 29 Kasım’da, MSI Dergisi ve AMAC Magazine’in yeni ofisine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yarbay Varga, MSI Dergisi Yayın ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü ve AMAC Magazine Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Birol Tekince ile görüştü. Türkiye’deki görev süresinde dördüncü yılını dolduran Yarbay Varga, görüşmede, MSI Dergisi ve AMAC Magazine ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Türk savunma ve havacılık sanayisi hakkında güncel gelişmeleri MSI Dergisi’nden takip ettiğini ifade eden Yarbay Varga, ülkesinden bu alanda gelen sorulara da çoğu zaman, Türk yetkililere ve firmalara danışmaya gerek kalmadan MSI Dergisi’ndeki bilgiler ile cevaplandırabildiğini söyledi. Yarbay Varga, MSI Dergisi’nin içeriğinde askeri gelişmelere de daha çok yer verilmesinin kendisini ve meslektaşlarını mutlu edeceğini belirtti.

AMAC Magazine gibi bir dergisi olduğu için son derece mutlu olduğunu ifade eden Yarbay Varga, derginin içeriğinin hazırlanmasında emeği geçen ekibe teşekkürlerini iletti.

Görüşmede, ayrıca, 2020’nin yaz aylarında görev süresinin tamamlayacak olan Yarbay Varga ile ülkesine dönmeden önce, Türkiye’deki faaliyetlerini ve anılarını anlatacağı bir söyleşi yapılmasına dair karar alındı.

 1,053 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.