Ana Sayfa Haberler MBDA, DIMDEX 2024’ün Altın Sponsoru Oldu

MBDA, DIMDEX 2024’ün Altın Sponsoru Oldu

Deniz, kara ve hava platformları için füze ve füze sistemleri geliştiren MBDA, DIMDEX 2024’ün Altın Sponsoru oldu. Anlaşma ile DIMDEX ve MBDA, iki yılda bir düzenlenen etkinlik için üst üste 5’inci kez iş birliğine gitti. Sponsorluk imza töreni, Savunma Bakanlığı’nda, Katar Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Kurmay Korgeneral Salem bin Hamad bin Mohammed bin Aqeel Al Nabit’in huzurunda gerçekleşti. Anlaşma, DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Kurmay Tuğgeneral Abdulbaqi Saleh Al-Ansari ve MBDA Katar Genel Müdürü Toby Broughton tarafından imzalandı.

“Etkili Konumumuzu Güçlendiriyoruz”

Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al-Thani himayesinde, Katar Silahlı Kuvvetleri’nin ev sahipliğinde ve organizasyonunda, iki yılda bir düzenlenen etkinliğin sekizincisi, 4-6 Mart tarihleri arasında Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Katar Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Al Nabit, “Stratejik hedeflerimiz doğrultusunda Katar’ın küresel savunma sanayisindeki etkili konumunu kararlılıkla güçlendiriyoruz. Silahlı kuvvetlerimizin ilerlemesine katkıda bulunan ortaklıklar geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

DIMDEX Organizasyon Komitesi Başkanı Kurmay Tuğgeneral (Deniz) Abdulbaqi S. Al-Ansari ise şunları söyledi. “MBDA’nın saygın bir Altın Sponsor olarak geri dönüşünü duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz. İnovasyonu teşvik etme, iş birliğini güçlendirme ve entegre deniz savunması ve güvenliğinde küresel düzeyde ilerlemeyi destekleme konusundaki kararlılıkları takdire şayandır.” MBDA Katar Genel Müdürü Toby Broughton da DIMDEX 2024’e bir kez daha Altın sponsor olarak destek vermekten gurur duyduklarını ifade etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.