Ana Sayfa Haberler MBDA’in Satış ve İş Geliştirme Gücü, Lorenzo Mariani’ye Emanet

MBDA’in Satış ve İş Geliştirme Gücü, Lorenzo Mariani’ye Emanet

MBDA’in üst yönetiminde önemli bir görev değişikliği yaşandı. Lorenzo Mariani, MBDA’in Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu Müdürü ve MBDA Italia’nın Genel Müdürü oldu. 1 Eylül’den itibaren geçerli olan yeni görevlendirmeyle, Mariani, aynı zamanda MBDA’in İcra Kurulu Üyesi olarak da atandı. Karar, MBDA’de bu görevleri yürüten Pasquale Di Bartolomeo’nun, Leonardo’da göreve başlamasının ardından alındı.

Mariani, MBDA’in Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu Müdürü olarak firmanın iş hacmini arttıracak ve sürdürülebilir kılacak projeler için uluslararası bir ekibe liderlik edecek. Aynı zamanda yürüteceği MBDA Italia Genel Müdürlüğü ile firmanın İtalya’daki faaliyetlerinden sorumlu kişi olacak Mariani, firmanın bu ülkedeki sürdürülebilirliğine ve rekabet gücüne katkı sunacak.

Mariani, bundan önceki firması Leonardo’da birçok önemli görevi üstlendi. Leonardo’nun Kara ve Deniz Savunma Elektroniği Bölümü’nü yöneten Mariani; 2017’de Ticari Operasyonalar Üst Yöneticisi (Chief Commercial Officer), 2018’de ise Leonardo International’ın CEO’su olarak görev yaptı. Son iki görevini, MBDA ailesine katılana kadar sürdürdü.

MBDA CEO’su Eric Béranger, konuyla ilgili açıklamasında şunları kaydetti: “Lorenzo Mariani’nin İcra Kurulumuza katılmasından memnuniyet duyuyorum. Ticari alandaki kariyeri sayesinde, Lorenzo’nun şirketin gelecekteki başarısına kesin bir katkı sağlayacağından eminim.”

Béranger, MBDA’e katkılarından dolayı, Pasquale Di Bartolomeo’a da teşekkür etti.

MSI Dergisi olarak, Lorenzo Mariani ve Pasquale Di Bartolomeo’ya, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.