Ana Sayfa Haberler Menatek en yeni ürünleriyle DSEI 2023’e katıldı

Menatek en yeni ürünleriyle DSEI 2023’e katıldı

Menatek, savunma sanayisinin en önemli fuarlarından biri olan ve sektörün önde gelen temsilcilerinin katıldığı DSEI 2023’te, özgün olarak tasarlayıp ürettiği en yeni ürünlerini sergiledi. Firma, Birleşik Krallık’ta düzenlenen fuarda, Güç Aktarma Dişli Kutusu ve Hız Azaltan gibi kara araçlarına entegre edilen ürünlerinin yanı sıra en yakın rakibinden 3 kat daha güçlü ve yüzde 20 daha az sürtünmeye sahip olduğunu belirttiği Naz Rulmanları’nı (Naz Bearings) sergiledi.

Toplamda bin 500’den fazla katılımcının yer aldığı fuarda Menatek, sektör paydaşları ve ziyaretçilerine askeri kara araçların yürüyen aksamlarının tasarımı ve üretimi konularında sunduğu geniş yelpazedeki çözümleri anlatarak, kara araçlarına ait alt sistem ürünlerini de sergileme fırsatı buldu. Menatek’in standını ziyaret edenler arasında, Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Osman Koray Ertaş,  Silahlı Kuvvetler ve Kara Ataşesi Albay Ömür Candar, Pakistan Silahlı Kuvvetleri Heavy Industries Taxila (HIT) Yönetim Kurulu Başkanı Tümgeneral Shakir Ullah Khattak da yer aldı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.