Ana Sayfa Haberler Menatek Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Yüksel Çamur Getirildi

Menatek Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Yüksel Çamur Getirildi

Menatek, 14 Eylül’de, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Yüksel Çamur’un Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığını duyurdu. Paylaşımda, Çamur’un görevine Ağustos ayında başladığı belirtildi.

Genel Müdür Yardımcısı olarak Menatek ailesine katılan Çamur, yeni görevinin öncesinde, bir kamu bankasında, uzun yıllar teftiş kurulu üyeliği yaptı.

Çamur, yeni görevi ile ilgili şunları kaydetti: “Menatek bünyesinde daha etkin, doğru ve verimli bir çalışma ortamına katkı sağlamak, şirketimizin bulunduğu sektördeki konumu ve hedefleri doğrultusunda insan kaynaklarının verimli kullanılması, satış ve bütçe alanlarındaki iş süreçlerinin planlanmasını hedeflemekteyim.

Ayrıca şirketimizin sektördeki konumunun analizi ve değerlendirilmesi, dengeli ve kârlı bir şekilde büyümesi için kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerin gerçekleşmesinde görev alacağım. Bu çerçevede insan kaynakları, aktif-pasif varlıkların yönetimi ile finansman politikalarını planlayarak, ekonomik, mali, sosyal ve teknolojik gerekliliklerin eksiksiz yerine getirilmesi, ileriye dönük yeni projelerde sürekliliğin sağlanması, şirket hedefleri doğrultusunda yenilikçi ve rekabetçi projelerin geliştirilmesi, işletmenin sahip olduğu AR-GE kültürünün arttırılarak sürdürülmesi ve yenilikçi fikirlerin oluşması adına çalışanlarımızın motive edilmesini kendi adıma görev olarak görüyorum.”

MSI Dergisi olarak Yüksel Çamur’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.