Ana Sayfa Haberler Meteksan Savunma, AMAC Üyesi Askeri Ataşelere Ürün ve Kabiliyetlerini Tanıttı

Meteksan Savunma, AMAC Üyesi Askeri Ataşelere Ürün ve Kabiliyetlerini Tanıttı

Meteksan Savunma, 12-16 Ekim tarihleri arasında, Bolu-Abant’ta gerçekleştirilen AMAC (Ankara Military Attache Corps/Ankara Askeri Ataşeler Birliği) Sonbahar Konferansı’na katılarak firma ve ürünleri hakkında bilgi verdi.

Konferansa, 29 ülkeden 30 askeri ataşe ve ailelerinden oluşan toplam 78 kişi katıldı. Konferansın resmi programına, biri telekonferans ile olmak üzere dört akademisyen konuşmacı katılım sağladı. Dünyada gündemindeki Türkiye odaklı siyasi ve askeri konularının ele alındığı konferansın soru-cevap bölümünde, AMAC üyeleri, aktif olarak fikir alışverişinde bulundu. Meteksan Savunma Uluslararası Satış, Pazarlama ve Kurumsal İtibar Direktörü Burak Akbaş ve beraberindeki Meteksan Savunma temsilcileri de konferansın davetlileri arasındaydı. Akbaş, konferansın ikinci gününde bir sunum yaptı. Sunumuna, Meteksan Savunma’nın tanımıyla başlayan Akbaş, daha sonra firmanın ürünleri hakkında askeri ataşelere bilgi verdi. Askeri ataşelerin yoğun ilgiyle takip ettiği sunumda, bir soru-cevap bölümü de gerçekleştirildi. Son dönemde önemli ihracatlara imza atan Meteksan Savunma, bu sunumla da birçok farklı ülkeden askeri ataşelerle yeni ilişkiler geliştirdi. Sunumun ardından AMAC Başkanı Tuğgeneral Tarek Baccouche ve Meteksan Savunma Uluslararası Satış, Pazarlama ve Kurumsal İtibar Direktörü Burak Akbaş karşılıklı hediye takdiminde bulundu.

 740 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.