Ana Sayfa Haberler Meteksan Savunma, Defence & Security 2019 ile Ürünlerini, Uzak Doğu Pazarına Tanıtacak

Meteksan Savunma, Defence & Security 2019 ile Ürünlerini, Uzak Doğu Pazarına Tanıtacak

Meteksan Savunma, 18-21 Kasım tarihleri arasında, Tayland’da düzenlenecek, Defence & Security 2019 fuarına katılarak ürün ve kabiliyetlerini sergileyecek.

Savunma ve havacılık sektörünü, Tayland ve Uzak Doğu’daki diğer kullanıcılarla buluşturacak olan fuara, Meteksan Savunma da kara, hava ve deniz uygulamalarına yönelik olarak geliştirdiği çeşitli ürünleriyle katılım sağlayacak. Meteksan Savunma’nın, fuarda sergileyeceği ürünler şöyle sıralanıyor:

 

  • Retinar PTR Çevre Gözetleme Radarı
  • MİLSAR İHA SAR/GMTI Radarı
  • C-Bant Veri Bağı
  • YAKAMOS 2020 Karaniya Monteli Sonar Sistemi
  • Su Altı Erken Uyarı ve Sensör Ağ Sistemleri
  • KEMENT Taktik Veri Bağı
  • Yara Savunma Eğitim Simülatörü

Meteksan Savunma Genel Müdürü Selçuk Kerem Alparslan

Meteksan Savunma Genel Müdürü Selçuk Kerem Alparslan, fuar katılımıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelen süreçte, faaliyet alanlarımızda, özgün ve ileri teknolojik çözümlerimizi ve bu alanlardaki yetkinliğimizi geliştirerek tecrübemizi arttırdık. Kazandığımız tecrübe, kurduğumuz altyapı ve alanında uzman mühendis kadromuzla Uzak Doğu bölgesindeki firmalarla iş birliğine hazırız. Ürettiğimiz sistemler ve alt sistemler; bugüne kadar, su üstü ve su altı platformları, helikopterler, insansız hava araçları ve füze sistemleri gibi çeşitli platformlara entegre edildi. Retinar PTR Çevre Gözetleme Radarımız, sahada görev yapıyor. Yara Savunma Eğitim Simülatörümüz, farklı deniz kuvvetlerinin eğitim faaliyetlerinde kullanılıyor. Kullanıldığı alanlarda, kendilerini kanıtlamış olan bu ürünlerimizi fuarda sergileyeceğiz. Fuarda sergilediğimiz ürünlerin, teknoloji ve yenilikçilik açısından ziyaretçilerin ilgisini çekeceğine eminiz. Ziyaretçilerin, ürünlerimizi incelemek için standımıza geleceklerine ve zamanını bizimle değerlendireceklerine inanıyoruz.”

Meteksan Savunma, Defence & Security 2019’da, ziyaretçilerini, Challenger 1-2 holündeki, S33 numaralı stadında ağırlayacak.

 981 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.