Ana Sayfa Haberler Meteksan Savunma, Pakistan’daki İş Birliklerini Daha da İleri Taşımayı Hedefliyor

Meteksan Savunma, Pakistan’daki İş Birliklerini Daha da İleri Taşımayı Hedefliyor

Pakistan’ın tedarik edeceği MİLGEM korvetlerine YAKAMOS Karinaya Monteli Sonar Sistemi’ni tedarik ederek projede önemli bir rol üstlenen Meteksan Savunma, 24-26 Ekim tarihleri arasında, İslamabad’da düzenlenen Defence Port Turkey fuarında yerini aldı. Şirket, fuarda birçok ürününü sergilerken, aynı zamanda, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği planlı görüşmelerle yeni iş birlikleri için önemli adımlar atıyor.

Meteksan Savunma, Askeri Fabrika ve Tersane İşletme A.Ş. (ASFAT) ile Pakistan MİLGEM Projesi kapsamında Karinaya Monteli Sonar Sistemi Sözleşmesi’ni, 31 Temmuz’da imzalamıştı. Şirket, Defence Port Turkey’de farklı alanlardaki birçok ürününü de Pakistanlı kullanıcıların dikkatine sunuyor. Ayrıca, Meteksan Savunma’nın standını ziyaret eden birçok askeri ve sivil heyet de firmanın faaliyetleri hakkında bilgi alıyor.

 

Meteksan Savunma, fuarda, aşağıdaki ürünlerini sergiliyor:

  • YAKAMOS 2020 Karinaya Monteli Sonar Sistemi
  • Retinar PTR Çevre Gözetleme Radarı
  • KEMENT Taktik Veri Bağı
  • MİLSAR İHA SAR/GMTI Radarı
  • PELİKAN Güdümlü Mermi Simülatörü
  • FTSIM Yangın Simülatörü

 

 

 1,477 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.