Ana Sayfa Haberler Meteksan Savunma ve TSSK Firmaları, B2B Etkinliğiyle Yeni İş Birliklerine Kapı Araladı

Meteksan Savunma ve TSSK Firmaları, B2B Etkinliğiyle Yeni İş Birliklerine Kapı Araladı

Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) tarafından düzenlenen B2B etkinliğinde, TSSK firmaları ve Meteksan Savunma, tanışma ve yeni işbirlikleri geliştirme için bir araya geldi. 24 Eylül’de, ODTÜ Teknokent’te düzenlenen etkinlikte, Meteksan Savunma yetkilileri ve 30’a yakın firma temsilcisi görüşme yaptı.

Etkinlik, TSSK Yönetim Kurulu Üyesi ve Meteksan Savunma Uluslararası Satış, Pazarlama ve Kurumsal İtibar Direktörü Burak Akbaş’ın açılış konuşması ve sunumuyla başladı. Akbaş, TSSK’nın Meteksan Savunma ile başlattığı B2B etkinliklerinin diğer ana yüklenici firmalar ile devam edeceğini bildirdi. 7. Proje Pazarı’nın 2020 yılının başında gerçekleştirileceğini belirten Akbaş aynı zamanda TSSK firmalarını yurt dışı heyetlerle görüştürmek için çeşitli faaliyetlerin de gerçekleştirileceğini ifade etti. Akbaş, sunumunda ise Meteksan Savunma’nın faaliyet alanları, ürün ve kabiliyetleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Meteksan Savunma Tedarik Zinciri Müdürü Muzaffer Öztürk ise Meteksan Savunma’nın tedarik zinciri yönetimi süreçleri, alt yüklenicilerle çalıştığı ve iş birliği yaptığı alanlar hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Etkinlik, düzenlenen B2B görüşmeleri ile son buldu.

 1,712 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

1 yorum

Yorumlara kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.