Ana Sayfa Haberler Meteksan Savunma’dan, MSI Dergisi’nin ve AMAC Magazine’nin Yeni Ofisine Ziyaret

Meteksan Savunma’dan, MSI Dergisi’nin ve AMAC Magazine’nin Yeni Ofisine Ziyaret

Meteksan Savunma Genel Müdürü Selçuk Kerem Alparslan, Uluslararası Satış, Pazarlama ve Kurumsal İtibar Direktörü Burak Akbaş ve Kurumsal İtibar Uzmanı Can Gürsoy, 13 Kasım’da, MSI Dergisi’nin ve AMAC Magazine’nin yeni ofisini ziyaret etti.

Ziyarette, Meteksan Savunma yetkililerine, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar tarafından, derginin yeni yayın dönemi faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Bu kapsamda, Meteksan Savunma yetkilileri ile önümüzdeki dönemde ne gibi çalışmalar yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette, ayrıca, AMAC Magazine üzerinden Türkiye’de görev yapan yabancı ülke askeri ataşelerine yönelik yapılabilecek tanıtım faaliyetleri de ele alındı.

Ziyarette, Meteksan Savunma Genel Müdürü Selçuk Kerem Alparslan tarafından, Meteksan Savunma ve MSI Dergisi’nin, uzun soluklu iş birliğini yansıtan bir tablo da hediye edildi. Tabloda, Alparslan’ın şu mesajı yer alıyor: “Şirketimizin geliştirdiği ileri teknoloji, yerli, milli ve özgün ürünlerin Türk savunma sanayisine tanıtılması için uzun yıllardır bize büyük destek sağlayan, bağımsız ve tarafsız medya ilkesiyle savunma sanayimizin rehberi haline gelen, sektör basınının lider kuruluşu MSI Dergisi’ne, yeni ofisinin hayırlı olmasını, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürerek daha büyük başarılara imza atmasını dilerim.”

 1,143 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.