Ana Sayfa Haberler Mevcut ve Yeni Gelişen Tehditleri Bertaraf Etmek için Chemring Technology Solutions

Mevcut ve Yeni Gelişen Tehditleri Bertaraf Etmek için Chemring Technology Solutions

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Chemring Technology Solutions, mevcut ve yeni gelişen tehditleri bertaraf etmeye yönelik ileri teknolojiyi haiz elektronik harp, patlayıcı madde imhası ve iletişim bilgi sistemlerine yönelik ürünler geliştiren küresel bir tedarikçi.

Dünya çapındaki silahlı kuvvetlerin, devletlerin ve ulusal güvenlikten sorumlu kurumların güvenini kazanmış olan firma, operasyonel ihtiyaçlar konusundaki bilgi ve anlayışı sayesinde, günümüzün asimetrik ortamlarındaki tehditlere karşı etkin çözüm sağlayan ürünler sunuyor.

IDEF kapsamında Chemring Technology Solutions’un tanıtacağı çözümler arasında, RE70 M3 Plus isimli modüler geri tepmesiz imha sistemi bulunuyor. Bu ürün, hem katı mermiler fırlatan bir etkisizleştirici konfigürasyonunda hem de sıvı veya kolay kırılabilen mermiler fırlatan bir imha sistemi konfigürasyonunda kullanılabiliyor. RE70 M3 Plus, geri tepmeme özelliğinin yanı sıra yüksek isabet hassasiyeti ve kolay kurulum özelliklerini bir araya getiriyor.

Steelrock Technologies WO3 Protector üzerine yerleştirilmiş RE70 M3 Plus imha sistemi.

 3,045 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.