Ana Sayfa Haberler Michelin Askeri Lastikleri IDEF 2019 Fuarındaydı

Michelin Askeri Lastikleri IDEF 2019 Fuarındaydı

MSI Dergisi’nin 181’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ikinci bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Dünyanın en büyük savunma sanayisi fuarları arasında gösterilen IDEF’te, lastik firması olarak katılım gösteren tek marka, Michelin oldu. Michelin Ağır Vasıta Ürün Teknik Müdürü Recep Uçan, Türkiye Askeri Lastikler Satış Müdürü Hakan Sağıroğlu ve askeri lastikler satış yetkilisi de MGM yetkilileri ile birlikte fuar da hazır bulunurken, firmanın standına ilgi yoğundu. Michelin, askeri lastikler konusunda Türkiye’de satış yetkisine sahip bayisi MGM ile birlikte, farklı ihtiyaçlara hitap eden lastiklerini sergiledi.

Bunlardan Michelin X Force XML, yeni bir ürün olarak öne çıktı. Michelin X Force XML, çamurlu zeminlerde yüksek performans sağlıyor. Ayrıca, ıslak zeminde yüksek yol tutuş performansı sergileyen XZL 2 lastikleri, firmanın ilgi gören ürünleri arasında yer aldı.

Soldan sağa: Michelin X Force ZL/XZL +, Michelin X Force S/XS ve Michelin X Force ZL/XZL 2

 

Sağlam yanak ve sırt blokları ile askeri kullanım için özel olarak üretilmiş Michelin X Force askeri lastikleri, run-flat kullanımıyla birlikte, kullanıcısına azami havasız gidebilme kabiliyeti de sunuyor.

Michelin’in ürün ailesinde:

  • Tüm iklim koşullarında ve farklı zeminlerde mobilite sağlamak için her konumda kullanılabilen radyal lastikler Michelin X Force ZL/ XZL +,
  • Yollar, pistler ve kum için optimize edilmiş Michelin X Force ZL / XZL 2 ve
  • Kumda mobilite için optimize edilmiş Michelin X Force S/ XS de bulunuyor.

 1,156 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.