Ana Sayfa Haberler Milipol Katar, Sivil Savunma ve Siber Güvenlik Uzmanlarını Bir Araya Getirecek

Milipol Katar, Sivil Savunma ve Siber Güvenlik Uzmanlarını Bir Araya Getirecek

Ulusal Güvenlik ve Sivil Savunma sektöründe, Ortadoğu Bölgesi’nin önde gelen etkinliklerinden biri olan Milipol Katar 2018, Doha Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 29-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Milipol Katar 2018’de, şu üç ana konu ele alınacak:

 

  • Siber güvenlik ve Siber tehditler,
  • Sivil Savunma,
  • Büyük olayların güvenlik yönetimi.

 

Uluslararası katılımcılar, hükümet düzeyindeki karar alıcılar, savunma sanayisinden şirket temsilcilerinin yer alacağı oturumlarda, sektörün karşı karşıya olduğu tehditler ve fırsatlar hakkında, en güncel gelişmeler gündeme gelecek. Konferans oturumları, 30-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Milipol Bilişim ve Güvenlik Birimi Direktörü Michael Weatherseed, Türkiye’den fikir liderleri ve güvenlik uzmanlarının da katılacağı fuarda, ulusal güvenlik ve sivil savunmanın geleceğini şekillendirecek konulara odaklanılacağını söyledi. Weatherseed, Türkiye’nin son 10 yılda birçok büyük ölçekli siber saldırıların hedefi haline geldiğine dikkat çekerek, “Türkiye, siber güvenliğin önemini son dönemde daha da çok anladı. Milipol Katar 2018, Türk savunma ve siber güvenlik uzmanlarına kamu güvenliği ve ülke sınırlarını güvence altına alınması ile ilgili en güncel gelişmeleri sunacak. Türk katılımcılarımızın, konuşmacıların uzman görüşlerinden yararlanacaklarına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Katılımcı ve ziyaretçiler için kayıtların devam etiği Milipol Katar 2018’e Türkiye’den katılan firmalar arasında, ARE4S Tersanesi ve HAVELSAN da bulunuyor. Sadece güvenlik sektörü uzmanlarına ve profesyonellerine açık, ticaret amaçlı bir etkinlik olan Milipol Katar Fuarı’na, 16 yaşından küçüklerin girmesine izin verilmiyor.

 1,091 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.