Ana Sayfa Haberler Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları Uzman Yardımcısı İstihdam Edecek

Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları Uzman Yardımcısı İstihdam Edecek

Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında istihdam edilmek üzere; “Milli Savunma Uzmanlığı Yönetmeliği” ve “Silahlı Kuvvetler Uzmanlığı Yönetmeliği” hükümlerine göre uzman yardımcısı temini yapılacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre başvurular,  24 Mart-24 Nisan 2023 tarihleri arasında https://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden çevrimiçi yapılacaktır.

Alınacak personelde, ÖSYM tarafından 2021 ve 2022 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) ilgili bölümlerine karşılık gelen puan türlerinden 70 ve üzeri puan almış olmaları şartı aranıyor.   Bilgi için: https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2023/03/20230324-4-17.pdf

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.