Ana Sayfa Manşet MILMAST’ın Çözümleri İhracat Pazarlarında da İlgi Görüyor

MILMAST’ın Çözümleri İhracat Pazarlarında da İlgi Görüyor

MILMAST, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’e, ihracat çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Teleskopik mast sistemleri alanında çözümler sunan MILMAST, MRBS’21’de, ihracat pazarlarında da ilgi görmeye başlayan çözümleriyle yer aldı. Bir İskandinav ülkesiyle sözleşme aşamasına gelen MILMAST, ilgili son kullanıcı için FOM-S İnsansız Kara Aracı (İKA) Mastı ve ürün ailesine yeni kattığı pan-tilt sistemleri sağlayacak. Açık haldeki boyu 2,2 metre olan mast üzerine, elektro-optik görüntüleme sistemleri entegre edilecek.

FOM-S İKA Mastı

MILMAST ayrıca, yerli bir kara aracı üreticisinin ana yüklenici olarak yer aldığı bir proje kapsamında, FTM serisinden 4 metrelik mast sistemleri sağlayacak. MILMAST’ın ürünleri, ana yüklenici tarafından üretilecek araçlara entegre edilecek. Araçlar, yurt dışındaki bir son kullanıcının sınır güvenliği ihtiyaçları kapsamında görev yapacak. MILMAST, bu proje için yılın son aylarında sözleşme imzalamayı ve 2022’nin ilk çeyreğinde teslimatlara başlamayı hedefliyor.

Bu projelerin haricinde MILMAST, bir Uzak Doğu ülkesinin yine sınır güvenliği konusundaki ihtiyaçları kapsamında görüşmeler yürütüyor.

FTM serisinden 4 metrelik mast

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.