Ana Sayfa Haberler MilSOFT, 21’inci Yılını Kutladı

MilSOFT, 21’inci Yılını Kutladı

MilSOFT, 7 Aralık’ta, Ankara’da gerçekleştirdiği bir etkinlikle, 21’inci yılını kutladı. Etkinliğe Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in yanı sıra Ankara’da görev yapan yabancı ülke askeri ataşeleri, sektör temsilcileri ve MilSOFT çalışanları katıldı.

Etkinlik, firmanın geride bıraktığı 21 yılda elde ettiği başarıları, tamamladığı projeleri ve ortaya koyduğu ürünleri anlatan film ile başladı. Daha sonra MilSOFT Genel Müdürü İsmail Başyiğit açılış konuşmasını yaptı. MilSOFT’un bugüne gelene kadar birçok zor günler atlattığını anlatan Başyiğit, bu sürede yanlarında olan ve desteklerini esirgemeyen Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Demir’e teşekkürlerini sundu. Prof. Dr. Demir ise konuşmasında, MilSOFT’un, Türk savunma sanayisi için öneminden bahsederek, firmaların her zaman destekçisi olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Etkinlikte, ayrıca, MilSOFT’ta, 10 yıl, 15 yıl ve 20 yılını dolduran çalışanlara ödül takdimi gerçekleştirildi. Bu kapsamda, firmanın kurucusu ve en kıdemlisi olan Başyiğit, ödülünü, firmanın en genç çalışanının elinden aldı.

 1,593 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.