Ana Sayfa Haberler Mir İzolasyon, Kara, Deniz ve Hava Araçlarına Yönelik Isı Yalıtımı Çözümlerini Tanıttı

Mir İzolasyon, Kara, Deniz ve Hava Araçlarına Yönelik Isı Yalıtımı Çözümlerini Tanıttı

MSI Dergisi’nin 181’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ikinci bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Her türlü kara, deniz ve hava aracı için ısı yalıtım ceketleri üreten Mir İzolasyon, fuarda, Mircek markası altında ürettiği ürünlerini tanıttı. Firmanın ısı yalıtım ceketleri, araçların çeşitli bölümlerinde oluşan fazla ısının, diğer parçalara zarar vermeden kontrol altına alınmasının yanı sıra gürültü ve titreşim seviyelerinin azaltılması için de kullanılıyor. Muharebe sahası gereksinimleri açısından bakıldığında ise kullanımları her geçen gün yaygınlaşan ve görüntüleme kabiliyetleri giderek artan termal kameralar sebebiyle günümüzde muharip bir aracın ısı yönetimi ve araçta oluşan fazla ısının bertaraf edilmesi, aracın beka kabiliyetleri açısından büyük önem taşıyor. Askeri araçların en büyük ısı kaynağı motor ve egzozlar olduğu için, bu bölümlerin ısı yalıtımı ise ayrı bir önem kazanıyor.

Fuar sırasında MSI Dergisi standını ziyaret eden Mir İzolasyon Kurucu Ortakları Melike Yılmaz (solda) ve Emre Yılmaz (ortada), MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil ile birlikte.

 775 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.