Ana Sayfa Haberler Mir İzolasyon; Kara, Deniz ve Hava Platformlarına Yönelik Isı Yalıtım Ceketlerini Tanıttı

Mir İzolasyon; Kara, Deniz ve Hava Platformlarına Yönelik Isı Yalıtım Ceketlerini Tanıttı

SAHA İstanbul tarafından düzenlenen ve kümelenmenin YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan Firma Yetenek ve Ürün Tanıtım Webinarı’na katılan Mir İzolasyon, kendi özgün ürün ailesi olan Mircek Isı Yalıtım Ceketlerini tanıtan bir sunum yaptı. 25 Haziran’daki sunumu, onlarca kişi izleyerek bilgi aldı.

MİR İzolasyon, kara, deniz ve hava araçları için sunduğu Mircek Isı Yalıtım Ceketi çözümleri ile platformların termal ve akustik izlerini azaltarak beka kabiliyetlerini arttırıyor. Araç motorlarının ürettiği yüksek ısıları izole eden Mircek ürünleri ayrıca; motor bileşenlerinin ömrünü uzatıyor, enerji tasarrufu sağlıyor, iş güvenliğini arttırıyor, yangın riskini azaltıyor, iklimlendirme sistemlerinin performansını arttırıyor ve ani hızlanma ya da çarpışma durumlarında, bileşenlerin birbirine çarparak zarar vermesini engelliyor.

Mircek Isı Yalıtım Ceketleri; muharebe araçları, TOMA’lar, iş makinaları, lojistik araçlar, uçaklar, helikopterler, askeri ve ticari gemiler, denizaltılar ve raylı sistemler üzerinde yer alan pek çok ekipman üzerinde kullanılıyor.

Etkinliğin videosunu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=XCBY4AjNEvg

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.