Ana Sayfa Haberler MKEK, Filipinler’de Yoğun İlgi Gördü

MKEK, Filipinler’de Yoğun İlgi Gördü

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), 26-28 Eylül tarihleri arasında, Filipinler Cumhuriyeti’nde düzenlenen, Asian Defence and Security (ADAS) 2018 fuarına katıldı.

ADAS 2018’e 3’üncü defa katılan MKEK’yi, Genel Müdür Vekili Mehmet Ünal ve beraberindeki görevli personel temsil etti.

MKEK standını; başta Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Roa Duterte olmak üzere, Türkiye’nin Manila Büyükelçisi Esra Cankorur, Filipinler Ordusu Kurmay Başkanı Gilbert Gapay, Kara Kuvvetleri Komutanı Rolando Joselito Bautısta, Deniz Kuvvetleri Komutanı Robert Empadrad, Savunma Bakanlığı Müsteşarı Cardozo M. Luna ve Savunma Sanayi İhale Alım Komisyon Başkanı Leode D. Dela Paz ziyaret ederek, ürünler hakkında bilgi aldı.

Filipinler pazarında bu güne kadar toplamda 13 ayrı kontrat imzalayan MKEK, fuarda,  Filipinler Savunma Bakanlığı’nın 2019 yılı ihtiyaçlarına yönelik açacağı ihaleler konusunda da görüşmeler gerçekleştirdi.

 1,596 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.