Ana Sayfa Haberler MKEK Yönetim Kurulu Üyeliğine, Yeni Atama

MKEK Yönetim Kurulu Üyeliğine, Yeni Atama

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Yönetim Kurulu Üyeliğine, Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz atandı.

MKEK, 7 Kasım’da yaptığı açıklamayla, Vali Haktankaçmaz’ın, Hazine Temsilcisi olarak, Kurumun Yönetim Kurulu Üyeliğine atandığını duyurdu.

Kırıkkale Valisi Haktankaçmaz, Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasının ardından; Kırıkkale Üniversitesi Rektörü S Prof. Dr. Ekrem Yıldız, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, Kırıkkale Silah İhtisas OSB Bölge Müdürü Halil İbrahim Erol ve Ahiler Kalkınma Ajansı Koordinatörü Abdullah Özbaş ile birlikte 6 Kasım’da, MKEK Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vali Haktankaçmaz ve beraberindekiler; MKEK Genel Müdürü Ahmet Taşkın’la Kırıkkale Silah Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Kırıkkale Üniversitesi-Teknokent iş birlikleri, MKEK Silah Fabrikası’nın alt yapısı ve oluşturulacak balistik test merkezi konularında bilgi alışverişinde bulundular. Heyet daha sonra, Genel Müdürlük bünyesindeki sergi salonu ve MKEK Sanayi ve Teknoloji Müzesi’ni ziyaret ederek, Kurum ürünleri hakkında bilgi aldılar.

 2,487 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.