Ana Sayfa Haberler Moğolistan Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı ve Elçi Batchuluun Khulan AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

Moğolistan Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı ve Elçi Batchuluun Khulan AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

A.Şamil DEMİRSÖZ s.demirsoz@savunmahaber.com

Moğolistan Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı ve Elçi Batchuluun Khulan, görevine yaklaşık bir ay önce başlayan Moğolistan Savunma Ataşesi Tümgeneral Jambaa Badambazar ve Büyükelçi Asistanı Unurjargal Baatar ile birlikte 16 Şubat’ta, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’nin ofislerini ziyaret etti.

Müsteşar Batchuluun Khulan ve Tümgeneral Jambaa Badambazar’ın AMAC Magazine ve MSI Dergisi çalışanları ile tanıştığı görüşmede, Moğolistan’ın Ulusal ve Silahlı Kuvvetler günleri kapsamında icra edilecek faaliyetler de konuşuldu. Ayrıca, Moğolistan Silahlı Kuvvetlerinin dünyanın farklı bölgelerinde katıldığı “Barış Gücü” faaliyetlerinin tanıtılmasına yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 1,354 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.