Ana Sayfa Haberler MolekulAS Group’tan, Yeni Genel Müdür Zafer Orhan’a Sıcak Karşılama

MolekulAS Group’tan, Yeni Genel Müdür Zafer Orhan’a Sıcak Karşılama

Eylül AKDENİZ / e.akdeniz@savunmahaber.com

Şebnem ASİL / s.asil@savunmahaber.com

Ümit BAYRAKTAR / ubayraktar@savunmahaber.com

Can KILINÇ / c.kilinc@savunmahaber.com

Yeni bir yapılanmaya giden MolekulAS Group’ta genel müdürlük görevine getirilen Zafer Orhan, grup çalışanlarının sıcak karşılaması ile mesaiye başladı. Firma çalışanlarının 19 Şubat’ta düzenlediği “hoş geldin” etkinliği ile kariyerinde yeni bir başlangıç yapan Orhan, MolekulAS ailesine katılmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi. MolekulAS Group, savunma ve havacılık sektörü başta olmak üzere haberleşme, uzay ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren, bünyesinde teleskopik mast üretimi yapan Masttech, sabit akıllı kuleler ve mobil kule çözümleri ile öne çıkan Inttow ve Numesys gibi sektörün yenilikçi firmalarını barındırıyor. Grup, Zafer Orhan’ın yönetiminde, yenilikçi vizyonunu daha da güçlendirmeyi hedefliyor.

MolekulAS Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Gökalp ve MolekulAS Group Genel Müdürü Zafer Orhan

Organizasyonda Yapılanmaya Gidildi

Düzenlenen etkinlikte Zafer Orhan’ı grup çalışanlarına takdim eden MolekulAS Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Gökalp, grup şirketlerinin organizasyon şemasında yeni bir yapılanmaya gittiklerini belirtti. Haberleşme sistemleri altyapısına da önemli yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Gökalp, “Zafer Bey ile vizyonumuz, dünyaya bakışımız ve olayları değerlendirme şeklimiz birbirine benziyor. MolekulAS, 1 yıl içerisinde 12 kat büyüdü. 2023 cirosunu bu yılın ilk çeyreğinde geçmiş olacağız. Zafer Bey’in ailemize katılmasıyla grubumuz bambaşka bir çehreye bürünerek, bundan hiç şüphem yok. Teklifimizi kabul edip ailemize katıldığı için kendisine teşekkür ediyor ve hoş geldin diyorum.” ifadelerini kullandı.

“Yeni Bir Hikaye için Geldim”

MolekulAS Group Genel Müdürü Zafer Orhan da 25 yılı aşkın süre boyunca Türk Telekom, Merkez Bankası ve ULAK gibi kurumlarda yönetici pozisyonlarında görev aldığını belirterek, “MolekulAS Group’a gelmemdeki en büyük etken Koray Bey’in insani yaklaşımı oldu. Çalışma hayatım boyunca ticari işletmelerde görev almak gibi bir tercihim olmamıştı ama söz konusu Koray Bey olunca karar vermek zor olmadı. MolekulAS Group’un çalışma disiplini ve ürettiği ürünler beni çok etkiledi. Yeni bir hikâye için bugün buradayım. Grubun vizyonu ve kendi deneyimimi birleştirerek çok kıymetli işler yapacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

Zafer Orhan Kimdir?

1993 yılında Türk Telekom’da kariyerine başlayan Orhan, firmada 23 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra Merkez Bankası bünyesinde çalışmaya başladı. 2018 yılında Merkez Bankası Kurumsal Yapılandırma Genel Müdürü olan Orhan, 2021 yılı Mart ayından bu yana ULAK Haberleşme A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapıyordu. Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Orhan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı yaptı.

MSI Dergisi olarak Zafer Orhan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.