Ana Sayfa Haberler Moog, Otomotiv Test Çözümlerindeki Ürün ve Kabiliyetlerini, Türkiye’deki Kullanıcılar Paylaştı

Moog, Otomotiv Test Çözümlerindeki Ürün ve Kabiliyetlerini, Türkiye’deki Kullanıcılar Paylaştı

Yaklaşık 20 yıldır, Türk savunma sanayisine sunduğu simülasyon ve test çözümleriyle sektörün önemli bir iş ortağı olan Moog, 10 Eylül’de, Ankara’daki Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde, Otomotiv Test Çözümleri etkinliği düzenledi.

Gün boyu süren etkinlikte, otomotiv test teknolojileri alanındaki son gelişmelerin yanı sıra Moog’un bu alandaki çözümleri anlatıldı. Test endüstrisinin genel bir resminin de çizildiği etkinlikte, Moog’un test konularındaki uzman kadrosu ile bir araya gelen katılımcılar, firmanın otomotiv test alanındaki yeni ürünlerini yakından görme fırsatı yakaladı.

Moog Simülasyon ve Test Sistemleri Satış Yöneticisi İlknur Akdemir

Etkinliğin açılış konuşmasını Moog Simülasyon ve Test Sistemleri Satış Yöneticisi İlknur Akdemir yaptı. Hollanda merkezli faaliyetleri yürüten Moog’un, Türkiye ve dünyadaki faaliyetleri hakkında bilgi veren Akdemir, savunma alanındaki test deneyimlerine ticari otomotiv sektörüne aktarmak istediklerini kaydetti.

Moog’un Türkiye’deki iş ortağı firmalarından olan BNBC’nin Genel Müdürü Lütfü Özçakır ise otomotiv endüstrisindeki yeni teknolojilerin gelişimi ve bu alanda yapılabilecek iş geliştirme faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

BNBC Genel Müdürü Lütfü Özçakır

Etkinlikte, sırasıyla; Hacettepe Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağlar Başlamışlı, Moog Otomotiv Test Danışmanı Erwin Frederiksen, Moog Simülasyon ve Test Sistemleri Mühendisi Jasper Knol, Otokar Simülasyon Testi Süreç Yöneticisi Caner Çopur, Bias Mühendislik Test Sistem ve Servis Yöneticisi Şükrü Özen ve TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş da birer sunum yaptı.

Moog’un otomotiv test ekipmanları, bu alandaki profesyonellere sunduğu inovatif çözümlerle test süreçlerini daha verimli, hızlı ve kolay hâle getiriyor. Bu sayede firmalar, yeni ürünleri maliyet etkin şekilde pazara sürebiliyorlar. Moog’u rakiplerinden ayıran en temel unsurlardan bir tanesi de deneyim ve güvenilirlik olarak öne çıkıyor. Firmanın bu alandaki kullanıcı dostu çözümleri arasında; Elektrikli Çok Eksenli Test Sistemi, Tekere Monteli Yol Simülatörü ve Test Kontrol Ünitesi gibi pek çok farklı ürün bulunuyor.

Moog Otomotiv Test Danışmanı Erwin Frederiksen

 1,377 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.