Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi, EURASIA AIRSHOW 2020’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru Oldu

MSI Dergisi, EURASIA AIRSHOW 2020’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru Oldu

MSI Dergisi, 2018 yılında düzenlenen ilk EURASIA AIRSHOW’da olduğu gibi EURASIA AIRSHOW 2020’nin de Resmi Yayın ve Basın Sponsoru oldu.

2004 yılında başladığı yayın hayatında 15’inci yılını dolduran MSI Dergisi, hem Türkçe hem de İngilizce yayınlarıyla Türk savunma ve havacılık sanayisinin nabzını tutmaya devam ediyor. Türk savunma ve havacılık sanayisinin, aylık periyotta yayınlanan tek dergisi konumunda olan MSI Dergisi; tedarik makamlarından son kullanıcılara, Türkiye’deki diplomatik misyonlardan yurt dışındaki kurumlara, ulusal ve uluslararası sektör şirketlerinden üniversitelere ve sektöre ilgi duyanlara kadar geniş bir yelpazedeki okuyucu kitlesini, her geçen gün daha da genişletiyor. Basılı yayının yanı sıra güçlü bir sosyal medya ağına sahip MSI Dergisi, Twitter’da 20 binin, Linkedin’de de 30 binin üzerindeki takipçi sayısı ile bu alanda da etkisini her geçen gün daha da arttırıyor.

Alanında uzman ve geniş kadrosu ile de fark yaratan MSI Dergisi, EURASIA AIRSHOW 2018 için hazırladığı ve etkinlik sırasında katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılan özel sayısı büyük ilgi toplamıştı. MSI Dergisi, EURASIA AIRSHOW 2020 için de özel bir sayı hazırlayacak ve bu sayı, daha önceki özel sayılarda olduğu gibi fuar katılımcılarının yanı sıra sektör temsilcilerine ve MSI Dergisi abonelerine ücretsiz olarak dağıtılacak.

 1,005 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.