Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi ve AMAC Magazine, Yeni Ofisinde, Nurol Makina Yetkililerini Ağırladı

MSI Dergisi ve AMAC Magazine, Yeni Ofisinde, Nurol Makina Yetkililerini Ağırladı

Nurol Makina Genel Müdürü Engin Aykol, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Anıl Karel, Stratejik Pazarlama ve Pazar Geliştirme Direktörü Emre Akın ve beraberlerindeki Nurol Makina ekibi, 8 Kasım’da, MSI Dergisi’nin ve AMAC Magazine’nin yeni ofisini ziyaret etti.

2004 yılı Kasım ayında yayınlanan ilk sayısı ile sektörle buluşan MSI Dergisi’nin 15’inci yılının da kutlandığı ziyarette, Nurol Makina’nın tanıtım faaliyetlerinde yeni dönem stratejileri ayrıntılarıyla ele alındı. Bu kapsamda, MSI Dergisi’nin yeni dönem faaliyetleri hakkında, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar tarafından, Nurol Makina yetkililerine bilgi verildi. Nurol Makina yetkilileri ile geleceğe dair neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretin bir diğer gündem maddesi ise AMAC Magazine üzerinden Türkiye’de görev yapan yabancı ülke askeri ataşelerine yönelik yapılabilecek tanıtım faaliyetleri oldu. AMAC Magazine’nin sektöre sunduğu tanıtım hizmetlerinden, dergi, MSI Dergisi ekibinin koordinasyonunda yayınlanmaya başladığından beri faydalanan Nurol Makina yetkilileri, derginin geleceğe yönelik faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Nurol Makina Genel Müdürü Aykol, ziyaretin ardından MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bayraktar ile paylaştığı mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Yeni ofisinize yaptığımız ziyaretimiz sırasında, bana ve ekip arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz misafirperverlik için, size ve tüm MSI Dergisi ailesine teşekkür ederim.

Sizin vizyonunuz, yoğun çaba, emek ve fedakârlıklarınızla kurduğunuz ve bugünlere taşıdığınız MSI Dergisi’nin, kuruluş ilkelerinden taviz vermeden, basiretli ve ahlaki çizgisinden sapmadan ve yine MSI Dergisi ailesinin çaba ve emekleriyle gösterdiği gelişimi ile sektörümüzün önde gelen ve örnek bir kurumu haline gelmesine, yıllar içinde hep birlikte şahit olduk.

Aklın ve bilimin önderliğinde yürütmekte olduğunuz bu çalışmaların, sizin devam eden vizyon ve liderliğinizde, daha iyi noktalara ulaşacağından kuşkum yoktur.

Sizi ve tüm MSI Dergisi ailesini, ulaşılan bu noktada, şirketim ve kendi adıma kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”

 1,604 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.