Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi, Yeni Ofisinde, FNSS Yetkililerini Ağırladı

MSI Dergisi, Yeni Ofisinde, FNSS Yetkililerini Ağırladı

MSI Dergisi, yeni ofisinde, sektör temsilcilerini ağırlamaya devam ediyor. FNSS Pazarlama ve Programlar Grup Başkanı Aybars Küçük ve FNSS Kurumsal İletişim Müdürü Cem Altınışık, 7 Kasım’da gerçekleştirdikleri ziyarette, MSI Dergisi yetkililerine, sektör yayıncılığına katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyaretin ana gündem maddesi, MSI Dergisi’nin yeni dönem faaliyetleri oldu. Bu kapsamda, MSI Dergisi ve FNSS’nin, önümüzdeki dönemde tanıtım faaliyetlerinde izleyeceği yol haritası da ziyarette ele alınan konular arasında yer aldı.

Küçük, MSI Dergisi’nin, kurulduğu 2004 yılından beri sektör yayıncılığına yaptığı katkılara, yeni ofisinde de devam edeceğine inandığını belirterek şunları ekledi: “Türk savunma ve havacılık sektörünün, son 15 yıllık serüvenine baktığımızda, ürünler ve projeler açısından nasıl bir ilerleme kaydedildiğine hep birlikte şahit oluyoruz. Bugün, 15’inci yılını dolduran MSI Dergisi de bu gelişimin aşamalarını kayıt altına alarak, sektörün kurumsal hafızasını oluşturuyor.”

Altınışık da “Gelecekte, sektörün gelişimini incelemek istediğimizde, kaynağımız; MSI Dergisi’nin arşivi olacak. Bu açıdan, sektörün kurumsal hafızasının oluşturulmasında, MSI Dergisi’nin faaliyetlerini oldukça önemli görüyorum.” ifadelerini kullandı.

 1,969 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.