Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi, Yeni Ofisinde, ICterra Savunma Sektör Direktörü Hakan Ayçenk’i Ağırladı

MSI Dergisi, Yeni Ofisinde, ICterra Savunma Sektör Direktörü Hakan Ayçenk’i Ağırladı

ICterra Savunma Sektör Direktörü Hakan Ayçenk, 22 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

25 yılın üzerindeki yazılım mühendisliği tecrübesiyle farklı sektörlerden paydaşlara yazılım tasarım, geliştirme, doğrulama konularında çözümler ve hizmetler sağlayan ICterra, savunma ve havacılık sektörünün de önemli çözüm ortaklarından biri. Ayçenk’in ziyaretinde de firmanın sektöre sunduğu çözümler konuşuldu. Milli Monitör Sistemi, Bal Küpü Sistemi ve Uydu Haberleşme İzleme Sistemi başta olmak üzere aviyonik, komuta kontrol, elektronik harp ve haberleşme projeleri, görüşmede öne çıkan konular oldu. Ayrıca, ICterra’nın, iş yönetim süreçlerini, şirket içi iletişim ve bilgi paylaşımını kolaylaştıran yerli dijital ofis çözümü Workit uygulamasının MSI Dergisi’nde kullanılması da gündemdeydi.

Ziyarette, Ayçenk, MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar’dan, derginin önümüzdeki dönemde yürüteceği faaliyetler hakkında bilgi aldı. ICterra’nın, sektörde daha fazla tanıtılması için MSI Dergisi üzerinden yapılabilecek tanıtım çalışmaları da konuşulan konular arasındaydı.

 1,729 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.