Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi’ni Ziyaret Eden BTB Arge’nin Hedefinde, Sektöre Katkı Sağlayacak Nitelikli Projelerde Yer Almak Bulunuyor

MSI Dergisi’ni Ziyaret Eden BTB Arge’nin Hedefinde, Sektöre Katkı Sağlayacak Nitelikli Projelerde Yer Almak Bulunuyor

BTB Arge Genel Müdürü Mert Kantarcıoğlu, 10 Ocak’ta MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de firmanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

2013 yılında kurulan BTB Arge, savunma sanayisinde müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, nitelikli ve sürdürülebilir mühendislik çözümleri sunmanın yanı sıra akademik çalışmalar ve güncel teknoloji ile yön verdiği Ar-Ge faaliyetlerini yenilikçi ve özgün ürünlere dönüştürüyor.

Firmanın, savunma sanayisine kattığı ürünler arasında, şunlar bulunuyor:

  • Güç Dağıtım ve Koruma Birimleri
  • Güç Çevirici Birimler (AC/DC, DC/DC, DC/AC)
  • Portatif Akü Sistemleri
  • Arayüz Uyumlama Birimleri
  • Güç Yükselteç ve Almaç Kontrol Kartları
  • Şelter ve Araçlar için Güç ve Filtre Kutuları
  • Çeşitli Dijital ve Analog Kartlar

Kantarcıoğlu, ziyarette, firmanın çalışmalarına dair şunları söyledi: “Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını esas alıyoruz. Referanslarımız arasında, ASELSAN ve Roketsan gibi Türkiye’nin önemli savunma şirketleri bulunuyor. Alanımızdaki son teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyor, buradan yola çıkarak yerli ve milli çözüm kabiliyetlerimizi arttırmayı ve uluslararası projelerde yer alarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.