Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi’ni Ziyaret Eden NAVİST Mühendislik, Sektöre Sunduğu Hizmetler Hakkında Bilgiler Paylaştı

MSI Dergisi’ni Ziyaret Eden NAVİST Mühendislik, Sektöre Sunduğu Hizmetler Hakkında Bilgiler Paylaştı

2018 yılında çıktığı yolda başarıyla ilerlemeye devam eden NAVİST Mühendislik’in Genel Müdürü Dr. Ertan Karaismail ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Berrin Kayacan, 13 Mart’ta, MSI Dergisi’ni ziyaret etti.

Ziyaretin ana gündem maddesi, NAVİST Mühendislik’in, kurulduğu 2018 yılından beri yürüttüğü faaliyetler oldu. Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine, bilgisayar destekli mühendislik ve ürün tasarım hizmeti veren firmanın, Ankara ve İstanbul’da ofisleri bulunuyor. NAVİST Mühendislik; Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD), Yapısal Analizler, İleri Optimizasyon Teknikleri ve Mekanik Tasarım alanlarında tecrübeye sahip kadrosu ile savunma ve havacılıktan, proses ve enerji sektörüne kadar birçok endüstri koluna sistem ve komponent seviyesinde mühendislik çözümleri sağlıyor ve ürün geliştiriyor.

Firmanın kabiliyetlerinin başında ise amfibi özelliğe sahip askeri kara araçları için geliştirdiği konvansiyonel ve pod tipi jet itki sistemleri tasarımı bulunuyor. NAVİST Mühendislik, bu alanda araca ve görev gereksinimlerine göre özel tasarım hizmetlerini dünya pazarındaki müşterilerine sunuyor.

Firma, mühendislik ve ürün geliştirme işlerinin yanı sıra çeşitli mühendislik ve optimizasyon yazılımlarının Türkiye temsilciliğini yapıyor.

Karaismail ve Kayacan, MSI Dergisi’nin yeni dönem tanıtım stratejileri hakkında da bilgi aldı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.