Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi’nin Eurosatory Özel Dijital Sayısı, Dünya Genelinde Yaklaşık 170.000 Kişiye Ulaşacak

MSI Dergisi’nin Eurosatory Özel Dijital Sayısı, Dünya Genelinde Yaklaşık 170.000 Kişiye Ulaşacak

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19), dünya genelinde, birçok uluslararası katılımlı etkinliğin ertelenmesine ya da iptaline sebep oldu. Bu etkinliklerden biri de 8-12 Haziran tarihleri arasında, Fransa’da düzenlenmesi planlanan Eurosatory 2020’ydi. 13-17 Haziran 2022 tarihine ertelenen fuarın organizatörleri, bu sene etkinliğe kayıt yaptıran yaklaşık 170.000 katılımcısını bir araya getiremese de onları çevrim içi olarak buluşturmayı ve firmalara ürünlerini tanıtma fırsatı sunmayı hedefledi. Bu kapsamda, Eurosatory’nin medya sponsorları arasında yer alan MSI Dergisi de fuara özel bir dijital sayı hazırladı. Fuara kayıt yaptıran yaklaşık 170.000 kişiye e-posta olarak ulaştırılacak bu sayı, COVID-19’un tüm engellerine rağmen, Türk savunma ve havacılık sanayisinin ürün ve kabiliyetlerinin dünyaya duyurulmasını sağlayacak.

İngilizce yayınlanan Eurosatory Özel Dijital Sayımızı buradan okuyabilirsiniz: https://www.savunmahaber.com/en/past-issues/msi-tdr-2020/june-2020-083/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.