Ana Sayfa Haberler MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinin İlk Resmî Ziyaretçisi, SaSaD Yönetim Kurulu Başkanı Öner Tekin Oldu

MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinin İlk Resmî Ziyaretçisi, SaSaD Yönetim Kurulu Başkanı Öner Tekin Oldu

Kurulduğu 2004 yılından beri Türk savunma ve havacılık sektörünün referans yayını konumunda bulunan MSI Dergisi’nin yeni ofisinin ilk resmî ziyaretçisi, Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD) Yönetim Kurulu Başkanı Öner Tekin oldu.

Tekin, 15 Ekim’de gerçekleştirilen ziyaretin, Türk savunma ve havacılık sanayisini her platformda temsil eden SaSaD tarafından yapılmasının ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek SaSad üyeleri adına bu ilk resmî ziyareti yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Ziyaret esnasında, MSI Dergisi’nin çalışmaları hakkında Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar’dan bilgi alan Tekin, MSI Dergisi’nin yeni ofisinin, sektörün geleceği açısından da hayırlara vesile olmasını diledi. Tekin, ayrıca, hem yurt içinde hem de yurt dışında, sektörün tanıtımına ve marka değerinin artırılmasına yönelik katkılarından dolayı Ümit Bayraktar ve ekibine teşekkür etti. MSI Dergisi’nin geride bıraktığı 15 yıldaki çalışmalarının sektör açısından oldukça önemli olduğunu belirten Tekin, bu başarılı çalışmaların gelecek yıllarda da artarak devam etmesine yönelik temennilerini iletti. Sektör gündeminde yer alan diğer çeşitli konuların da konuşulduğu ziyarette, MSI Dergisi’nin sunduğu tanıtım hizmetlerinde, SaSaD üyesi firmalara ilave özel indirimler uygulanması da konuşulan konular arasında yer aldı.

Türk savunma ve havacılık sektörünün son 15 yılına ayna tutan MSI Dergisi, geçtiğimiz aydan itibaren yeni ofisinde hizmet vermeye başladı. Hem Türkçe hem de İngilizce yayınlarıyla sektörün nabzını tutan MSI Dergisi; tedarik makamlarından son kullanıcılara, Türkiye’deki diplomatik misyonlardan yurt dışındaki kurumlara, ulusal ve uluslararası sektör şirketlerinden üniversitelere ve sektöre ilgi duyanlara kadar geniş yelpazedeki okuyucu kitlesini her geçen gün daha da genişletiyor. MSI Dergisi, 15’inci yılında, hem insan kaynağını hem de altyapısını geliştirmeye yönelik yatırımlarına da devam ediyor. Yeni ofisi, büyüyen kadrosu ve sektörün gereksinimlerine göre şekillenen yeni çözümleriyle sektöre verdiği hizmetlerin çıtasını daha da yukarıya taşıyan MSI Dergisi, sektörün referans yayını olma sorumluluğunun gereklerini yerine getirmeye devam edecek.

MSI Dergisi’nin yeni adresi:

Yaşamkent Mahallesi

3147 Sokak No: 10-12

Çankaya / ANKARA

 2,520 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.