Ana Sayfa Haberler MÜSİAD Ankara, MRBS Zirvesi’ni 4. Kez Düzenliyor

MÜSİAD Ankara, MRBS Zirvesi’ni 4. Kez Düzenliyor

MÜSİAD Ankara tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS), 15-16 Şubat tarihlerinde Ankara’da, Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi’nde yapılacak.

İçişleri Bakanlığı, Millî Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığından temsilcilerin yanı sıra Türk savunma ve havacılık sanayisinden temsilcilerin katılımıyla düzenlenecek etkinlikte, yerli ve yabancı kuruluşlar da stant açacak.

Sınır güvenliğine yönelik yenilikçi çözümlerin sunulacağı ve teknolojilerin sergileneceği zirveye, yabancı ülke temsilcilerinin katılımının artması ve iş birliği anlaşmalarının imzalanması bekleniyor. 

MRBS’de bu yıl ayrıca gençlerin teknoloji ve üretime olan ilgisini arttırmak için, yenilikçi teknolojileri konu alan paneller de düzenlenecek. Bu panellerde; sınırların hava, deniz ve kara sınırlarından ibaret olmadığı, teknoloji geliştirmenin ülkeleri sınırsızlaştırdığı ve savaş kazandıran teknolojilerin ve güvenlik çalışmaları konuları ele alınacak.

Etkinliğe; ASELSAN, ASFAT, BMC,  HAVELSAN, Fides Teknoloji, Kayacı Savunma, Meteksan Savunma, MKE, Robit Teknoloji,  Roketsan, TUSAŞ, VİSCO Elektrik başta olmak üzere çok sayıda firmanın katılması bekleniyor.

Zirve hakkında detaylı bilgi için: http://www.militaryradarbordersecuritysummit.com/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.