Ana Sayfa Haberler MYLASER, Farklı Aydınlatma İhtiyaçları için Tek Adres Olma Yolunda

MYLASER, Farklı Aydınlatma İhtiyaçları için Tek Adres Olma Yolunda

MSI Dergisi’nin 170’inci sayısında yayımlanan KSS 2018 özel haberi, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Ürün ailesi; kara, deniz ve hava araçlarının iç ve dış aydınlatmalarını ve test düzeneklerini kapsayan MYLASER, standında, bu ürünlerinden örnekleri de sergiledi.

Referansları arasında; Denel, FNSS, Otokar, ROKETSAN ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii gibi firmalar bulunan MYLASER’in, proje ve faaliyetlerinden öne çıkan gelişmeler şöyle sıralanıyor:

 

MYLASER yetkilileri, çözümlerini ilk ağızdan anlatma fırsatı yakaladılar.

  • Firma, kara aracı üreticilerinin çeşitli araçları için, 9 farklı modelde “Araç-İçi Aydınlatma Lambası” tasarladı. Firmanın yaklaşık 4.450 ürünü, yerli ve yabancı 4 farklı firmanın araç ve sistemlerinde kullanılıyor.
  • Sınır güvenliğine yönelik, “Zoom Özellikli Projektör” geliştirdi.
  • Hava platformlarına yönelik, PAR 46 tipi “Arama ve İniş Lambaları” geliştirdi. Bu sistemler, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nin geliştirmekte olduğu, T625 helikopterinde kullanılacak.
  • Havaalanlarında, FOD (Foreign Object Detection / Yabancı Cisim Tespiti) Sistemleri ile entegre çalışan, dar huzmeli “Kızılötesi (IR) Aydınlatma Cihazı” geliştirdi. Category A ve Category B olarak sınıflandırılan sistemlerden Category A sınıfında olanı, Gazipaşa Havalimanı’nda aktif olarak deneniyor. Category B sınıfında olan sistemin ise kısa zaman içinde, Londra’da bulunan Heathrow havalimanında testlerine başlanacak.

Zırhlı kara araçlarına yönelik, “Araç-Dışı Aydınlatma Grubu” tasarımını prototip aşamasına getirdi.

 

MYLASER’in standında; PAR 46 tipi Arama ve İniş Lambası (sağ üstte); sınır güvenliğine yönelik, Zoom Özellikli Projektör (ortada) ve kara platformlarına yönelik aydınlatma çözümleri (önde) sergilendi.

 712 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.