Ana Sayfa Tanıtıcı Makaleler NAVİST Mühendislik’in Deneyimi, Siemens’in Yazılım Çözümleriyle Birleşiyor

NAVİST Mühendislik’in Deneyimi, Siemens’in Yazılım Çözümleriyle Birleşiyor

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine bilgisayar destekli mühendislik ve ürün tasarım hizmetleri sunan NAVİST Mühendislik, öz kaynaklarıyla kendi ürünlerini geliştirmesinin yanı sıra küresel pazarın önemli aktörleriyle yaptığı iş birlikleri sayesinde, savunma ve havacılık sektöründen otomotiv ve enerjiye kadar çeşitli sektörlerdeki müşterileri için özel çözümler üretiyor. Bu çözümler arasında, amfibi özelliğe sahip askeri kara araçları için geliştirdiği ve dünya pazarına sunduğu; konvansiyonel açık pervaneli ve pod tipi jet itki sistemleri de yer alıyor. Firma, bu alanda, araca ve görev gereksinimlerine göre özel tasarım hizmeti de sunuyor. Kurulduğu 2018 yılından bu yana çeşitli sektörlere hizmet veren firma, ortaya koyduğu çözümlerini bir üst seviyeye taşıma hedefiyle, endüstrilerin dijitalleşmesine öncülük eden ve küresel bir lider olan Siemens ile güç birliği yapıyor.

Dijitalleşen dünyada inovasyon ve rekabet gücü, işletmelerin sürekli olarak ileri teknolojilere erişim arayışının merkezinde bulunuyor. Bu dönemde, endüstrilerin de dijitalleşmesine öncülük eden küresel lider olan Siemens ve deneyimli kadrosuyla sektör tecrübesini birleştiren NAVİST Mühendislik, güçlü bir iş birliği ile yepyeni bir ortaklık ortaya koydu. “Dijitalleşen dünyada Siemens ile stratejik ittifakın içinde bir dizi avantajı keşfetmeye hazırız.” diyen NAVİST Mühendislik yetkilileri, bu güç birliğinin hem firma adına hem de Türk savunma ve havacılık sanayisi için yeni bir çağın başlangıcı olacağını vurguluyor.

NAVİST Mühendislik, tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sunabiliyor.

Hizmette Rekabet Avantajı

NAVİST Mühendislik’in sektör deneyimi ve Siemens’in endüstri, altyapı, ulaşım ve sağlık hizmetlerine odaklanan yazılım çözümlerinin birleşiminden oluşan fırsatlar, araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüten firmalara çözüm sunuyor. Dijital dönüşüme adım atan işletmeler, simülasyon yazılımlarına erişim sağlayarak ürünlerinde ve hizmetlerinde rekabet avantajı elde ediyor. Bu yazılımlar ise şu şekilde sıralanıyor;

  • Ürün geliştirme süreçlerini destekleyen kapsamlı bir çözüm olan Simcenter 3D,
  • Karmaşık mühendislik problemlerini çözme, optimize etme ve sistem seviyesi mühendisliğe olanak tanıyan AMESIM ve Flomaster,
  • Tasarımcı dostu yaklaşımıyla FloEFD,
  • Kapsamlı ve gelişmiş hesaplamalı akışkanlar dinamiği yazılımı olan Star-CCM+
  • Çok disiplinli tasarım problemlerini çözme ve ürün performansını en üst seviyeye çıkarma amacıyla geliştirilmiş HEEDS yazılımı.

Bu geniş yelpazedeki teknolojik çözümler, işletmelerin ürün geliştirme süreçlerini hızlandırmalarına, maliyetleri düşürmelerine ve daha rekabetçi olmalarına olanak sağlıyor. Müşteri odaklı çözümler sunan bu yazılımlar, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunda lider konumda olmalarına katkıda bulunuyor.

Başlangıç Seviyesinden İleri Düzeye Danışmanlık

Geniş bir yelpazede, müşteri ihtiyaçlarına göre ve donanımlı kadrosuyla yazılım çözümleri sunan NAVİST Mühendislik, verdiği hizmetlerinin yanında, müşterilerinin eğitim, teknik destek ve danışmanlık ihtiyaçlarını da karşılıyor. NAVİST Mühendislik, Siemens yazılımlarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için özel eğitim programları tasarlıyor. Uzman eğitmen kadrosuyla, kullanıcıların aldıkları yazılımları en iyi şekilde anlamalarını ve kullanmalarını sağlamak için interaktif eğitim oturumları düzenleyen NAVİST Mühendislik, eğitim programlarını çeşitli seviyelerde ve kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde de özelleştirebiliyor.

Dijital dönüşüme adım atan işletmeler, Siemens ve NAVİST Mühendislik iş birliğiyle sunulan Simcenter 3D gibi simülasyon yazılımlarına erişim sağlayarak rekabet avantajı elde edebiliyor.

Eğitim Programı Kapsamında Pratik Deneyimler

NAVİST Mühendislik, verdiği eğitim desteği kapsamında, hizmet alan kullanıcılara gerçek dünya uygulamalarında karşılaşılan senaryolara dayalı pratik deneyimler de sunuyor. Firma, yazılımların günlük mühendislik pratiklerine uygun ve etkili bir şekilde kullanılacağı konusunda taahhüt verirken, müşterilerine sunduğu yazılımlarla ilgili herhangi bir teknik sorun yaşandığında da hızlı ve etkili destek sağlayarak kullanıcılar için güvenli bir adres oluyor. Yazılımı satın alan kullanıcıyı, uzun vadeli iş ortağı olarak gören NAVİST Mühendislik, eğitim ve destek hizmetleriyle bu iş ortaklığını güçlendirmeyi hedefliyor.

Müşteri İhtiyacına Özel Çözümler

NAVİST Mühendislik, Siemens ile yaptığı iş birliğinde, müşteri ihtiyaçlarını anlama ve ihtiyaca göre özel çözümler üretmeye odaklanıyor. Siemens’in küresel liderliği, NAVİST Mühendislik’in sektörel uzmanlığı ile birleştirilerek müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiliyor ve değer odaklı yaklaşımlar geliştiriliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.