Ana Sayfa Manşet Amfibik Araçlar, NAVİST Mühendislik’in Jet Pod’u ve Açık Pervaneli Pod’u ile Yüzecek

Amfibik Araçlar, NAVİST Mühendislik’in Jet Pod’u ve Açık Pervaneli Pod’u ile Yüzecek

Jet Pod

Amfibi özelliğe sahip askeri kara araçlarının suda hareketi için daha önce “Açık Pervaneli Pod” ürününü geliştiren NAVİST Mühendislik, SAHA EXPO’da yeni ürünü olan “Jet Pod”u tanıttı. Yeni ürün, optimize edilen hidrodinamik yapısıyla çalışabilmek için daha düşük torka gereksinim duyuyor. Hem hidrolik hem de mekanik olarak tahrik edebilen her iki ürün de tahrik için harcanan güce kıyasla üretilen itme kuvveti açısından yüksek verimlilik sunuyor. Ayrıca yalın bağlantı ara yüzleri ile entegrasyon ve bakım kolaylığı sağlıyor. Mevcut tasarımı ile 5 kN itme kuvveti sağlayan Jet Pod ile 3,3 kN itme kuvveti sağlayan açık pervaneli pod, farklı itme güçleri için kolaylıkla ölçeklendirilebilir yapıda.

Açık Pervaneli Pod

NAVİST Mühendislik rafta hazır ürünlerinin haricinde, müşterilerine araca özel tasarım ve geliştirme hizmetleri de sunuyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.