Ana Sayfa Haberler Nero Endüstri, Kritik Kurumlara 100’ün Üzerinde VIRUSSAFE Hibe Etti

Nero Endüstri, Kritik Kurumlara 100’ün Üzerinde VIRUSSAFE Hibe Etti

Nero Endüstri, havadaki virüslerin büyük bölümünü ortadan kaldıran VIRUSSAFE v2000 ürününden, 100 adedin üzerinde üreterek, Türkiye’deki pek çok kritik kuruma hibe etti. Üretim, Nero Endüstri’nin tedarik zincirinde yer alan 50’nin farklı alt yüklenicinin katılımı ile 2 hafta içerisinde gerçekleştirildi.

VIRUSSAFE v2000 ürünlerinin yerleştirildiği kurumlar arasında, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı Merkez Binası, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Antalya Şehir Hastanesi de yer alıyor.

Firmanın Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak 2012 yılında piyasaya sürdüğü VIRUSSAFE ürünü, havadaki; virüs, bakteri, alerjen, küf, mite ve poleni, iyonizasyon teknolojisi ile etkisiz hale getiriyor. Havadaki doğal su buharını kullanan VIRUSSAFE, su moleküllerini, çok yüksek frekansta titreşim yapan piezzo kristaller vasıtasıyla parçalayarak, ortama iyonize edilmiş oksijen ve hidrojen molekülleri gönderiyor. Pozitif yüklü hidrojen molekülleri ve negatif yüklü oksijen molekülleri de havada mevcut bulunan; virüs, bakteri, alerjen, küf, mite ve polenlere tutunarak bunların çevreleriyle etkileşime girmesini engelliyor ve etkisiz hale getiriyor.

Firma tarafından hazırlanan broşürlerde; H1N1 ve H5N1 virüsleri ile yapılan laboratuvar testlerinde, VIRUSSAFE kullanılan ortamda, anlık olarak virüslerin %99’unun hastalık yapamaz hale geldiği bilgisi yer alıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.