Ana Sayfa Haberler Nero Endüstri Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Taner Ayduran Oldu

Nero Endüstri Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Taner Ayduran Oldu

Nero Endüstri Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Ağustos ayı itibarıyla Taner Ayduran getirildi.

1969 doğumlu Ayduran, 1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1995-2019 yılları arasında, Arçelik Buzdolabı Fabrikası, MAN Türkiye A.Ş, MAN Münih Kamyon Otobüs, Erkunt Traktör, Ulusoy Elektrik ve Mikropor A.Ş şirketlerinde, Kalite Yöneticiliği görevlerinde yer alarak; Toplam Kalite Yönetimi, Kalite Çemberleri ve Kaizen metodolojisi, Öneri Sistematiği, EFQM Mükemmellik Modeli, Yönetim Sistemleri, Süreç Yönetimi ve 5S gibi konular üzerinde çalışmalar yaptı. Ayduran ayrıca, Türkiye Kalite Derneği (KalDer)’nde, EFQM konularında Model Değerlendiricisi olarak, Kalite Çemberleri ve Kaizen ödül sürecinde de Baş Değerlendirici olarak görev alıyor.

MSI Dergisi olarak, Taner Ayduran’a, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 1,685 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.