Ana Sayfa Haberler Nero Endüstri Yöneticilerinin, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaretinde, Yeni Dönem Tanıtım Stratejileri Konuşuldu

Nero Endüstri Yöneticilerinin, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisini Ziyaretinde, Yeni Dönem Tanıtım Stratejileri Konuşuldu

Nero Endüstri Yönetim Kurulu Başkanı Alican Ökçün ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Taner Ayduran, 28 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. Sektör gündemindeki birçok konunun masaya yatırıldığı ziyarette, ayrıca, Nero Endüstri’nin tanıtımı için MSI Dergisi üzerinden yürütülecek çalışmalar da ele alındı.

Bu yıl, kuruluşunun 10’uncu yılını kutlayan Nero Endüstri, güçlü Ar-Ge ekibi sayesinde, Arma Güç Sistemleri, ARES İnfilak Bastırma Sistemleri, MARS KBRN Filtrasyon ve Algılama Sistemleri, Marin Tip Yangın Söndürme Sistemleri ve UMAY Sis Havanı ve Lazer İkaz Sistemi gibi birçok ürüne imza attı. Ürünleriyle yurt içinde ve yurt dışında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Nero Endüstri, yeni yatırım ve projeleriyle istikrarlı büyümesini devam ettirmek için çalışmalarına devam ediyor. MSI Dergisi’nin yeni dönem faaliyetleri hakkında, Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar’dan bilgi alan Nero Endüstri yöneticileri, 15’inci yılını dolduran derginin sektör yayıncılığında elde ettiği başarıların, yeni ofisinde de artarak devam etmesini diledi. Nero Endüstri’nin tanıtım faaliyetlerinde MSI Dergisi ile yürüttüğü iş birliğinin geleceğinin de konuşulduğu görüşmede, önümüzdeki dönem için yeni tanıtım stratejileri belirlendi.

 1,785 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.