Ana Sayfa Haberler Nero Endüstri’nin, VIRUSSAFE Ürün Ailesi Büyüyor

Nero Endüstri’nin, VIRUSSAFE Ürün Ailesi Büyüyor

Nero Endüstri, 6 Nisan’da, virüs ve bakteri tehditlerine karşı olarak geliştirdiği VIRUSSAFE ürün ailesine, bir yenisini eklediğini duyurdu. Ürün ailesinin yeni üyesi, kabin tipi VIRUSSAFE cihazı oldu.

Firmanın Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak 2012 yılında piyasaya sürdüğü VIRUSSAFE ürünü, havadaki; virüs, bakteri, alerjen, küf, mite ve poleni, iyonizasyon teknolojisi ile etkisiz hale getiriyor. Havadaki doğal su buharını kullanan VIRUSSAFE, su moleküllerini parçalayarak, ortama iyonize edilmiş oksijen ve hidrojen molekülleri gönderiyor. Pozitif yüklü hidrojen molekülleri ve negatif yüklü oksijen molekülleri de havada mevcut bulunan; virüs, bakteri, alerjen, küf, mite ve polenlere tutunarak bunların çevreleriyle etkileşime girmesini engelliyor ve etkisiz hale getiriyor.

Firma tarafından hazırlanan broşürlerde; H1N1 ve H5N1 virüsleri ile yapılan laboratuvar testlerinde, VIRUSSAFE kullanılan ortamda, anlık olarak virüslerin %99’unun hastalık yapamaz hale geldiği bilgisi yer alıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.