Ana Sayfa Haberler Nijerya Savunma Ataşesi Tuğgeneral İbrahim Khalil Muazu, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

Nijerya Savunma Ataşesi Tuğgeneral İbrahim Khalil Muazu, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ni Ziyaret Etti

Ekim ayında görev süresi sona erecek olan Nijerya Savunma Ataşesi Tuğgeneral İbrahim Khalil Muazu 19 Eylül’de, AMAC Magazine ve MSI Dergisi’ne veda ziyaretinde bulundu. Tuğgeneral Muazu, AMAC Magazine Genel Yayın Yönetmeni Vehbi Tunca ve AMAC Magazine Dış İlişkiler Koordinatörü Mustafa Kemal Kahraman ile görüştü. Tuğgeneral Muazu, 2020 yılında başladığı Savunma Ataşeliği görevi süresince Nijerya ile Türkiye arasındaki savunma sanayisi iş birliğinin arttırılması için yoğun çaba sarf ettiğini ve bu konuda da başarılı olduğuna inandığını belirtti. AMAC Magazine’in de savunma sanayisi ve askeri ataşeler arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Tuğgeneral Muazu, hem askeri ataşeler hem de sektör firmaları için önemli bir referans yayını olduğunu ifade etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.