Ana Sayfa Manşet Numesys, 150’nin Üzerinde Savunma ve Havacılık Firmasıyla Bir Araya Geldi

Numesys, 150’nin Üzerinde Savunma ve Havacılık Firmasıyla Bir Araya Geldi

Odağına, hizmet verdiği firmaların ulusal pazarda ve uluslararası arenada rekabetçi ürünler geliştirmesine destek olmayı koyan Numesys, SAHA EXPO’da, 150’nin üzerinde sektör firması ile bir araya geldi. Bunların yüzde 60’ını, Numesys’in ilk defa temas kurduğu firmalar oluşturdu. Görüşmelerde öne çıkan gündem maddeleri ise Numesys’in dijital ikiz, çoklu fizik uygulamaları, gömülü yazılım, optik ve elektromanyetik konularında, Ansys ürünleriyle sunduğu çözümler oldu.

Faaliyetlerini, ekosisteminde yer alan toplam 13 alt yüklenici firma ile iş birliği yaparak sürdüren Numesys, SAHA EXPO’daki standında, bunlardan 3 tanesine; FE-Tech, MDS Motor ve Tempa Mühendislik’e özel bir bölüm de ayırdı. Bu firmalar; mühendislik simülasyonları (sonlu elemanlar analizleri, hesaplamalı akışkanlar dinamiği, optik, sistem tasarımı analizleri, elektromanyetik) dijital ikiz, malzeme simülasyonları ve katmanlı imalat simülasyonları ve çoklu fizik konularının yanı sıra FA, Explicit, EME ve Motor Cad gibi uygulamalarla ilgili detaylı bilgileri, stant ziyaretçileriyle paylaştı.

Faaliyetlerini, ekosisteminde yer alan toplam 13 firma ile iş birliği yaparak sürdüren Numesys, SAHA EXPO’daki standında, bunlardan 3 tanesine; FE-Tech, MDS Motor ve Tempa Mühendislik’e özel bir bölüm de ayırdı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.