Ana Sayfa Haberler NUMESYS Ailesi, Kendisini Anlattı

NUMESYS Ailesi, Kendisini Anlattı

10 AĞUSTOSTA BİR ARAYA GELEN NUMESYS CALISANLARI VE YONETICILERI

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

NUMESYS çalışanları ve yöneticileri, 10 Ağustos’ta, Ankara’da düzenlenen etkinlikte bir araya geldiler. Şirketin gelecek hedeflerinin ve vizyonunun anlatıldığı etkinlikte, şirketin kuruluşunun ardından bugüne kadar geçen kısa dönemde elde ettiği başarılar da gözler önüne serildi.

NUMESYS’nin ortaklarından Figes ve ANOVA’nın yöneticilerini de katıldığı etkinlikte, bu iki şirketin rekabetinden, NUMESYS’in nasıl doğduğu paylaşıldı ve yine bu iki şirketin ortaklığında kurulması planlanan yeni firmaların da sinyalleri verildi. Etkinlikte, NUMESYS’in; müşteriler, çalışanlar ve şirketin ortakları açısından ne anlam ifade ettiği aktarıldı.

Anova Kurucu Ortağı ve Simülasyon Direktörü Dr. Emre Öztürk, Figes Genel Müdürü Koray Gökalp ve NUMESYS Genel Müdürü Ekin Ersan’ın konuşmalar yaptığı etkinlik sırasında üzerinde durulan diğer konu başlıkları ise şunlar oldu:

  • Kuruluş süreci,
  • Yönetim kurulunun görevleri,
  • Pazarlama stratejisi,
  • Genişleyecek olan bayi ağı,
  • Organizasyon yapısı.

NUMESYS Genel Müdür Yardımcıları; Berrak Öncel, Can Alpdoğan ve Oliver Zühlke’nin yaptıkları sunum ve konuşmaların ardından, firmanın çalışanları sırayla kürsüye gelerek kendilerinden bahsettiler.

NUMESYS, Figes ve ANOVA tarafından, ANSYS yazılımının pazarlanması maksadıyla Nisan ayından kurulmuştu.

 3,203 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.