Ana Sayfa Haberler NUMESYS, ANSYS Birikimini, ASELSAN Çalışanlarıyla Paylaştı

NUMESYS, ANSYS Birikimini, ASELSAN Çalışanlarıyla Paylaştı

Dünya genelinde yürütülen önemli savunma ve havacılık projelerinde yoğun olarak kullanılan ANSYS’in; satış, teknik destek ve eğitimleri konularında, sektörün güvenilir çözüm ortağı olan NUMESYS, 19 Haziran’da, ASELSAN ve İştirakleri için ANSYS Kullanıcılar Konferansı düzenledi.

Ankara’da gerçekleştirilen konferansa, ASELSAN’ın çeşitlik sektör başkanlıklarından birçok mühendis katıldı. Numesys Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Emre Öztürk’ün, “Simülasyonun dünü, bugünü ve yarını” konulu sunumu ile başlayan etkinlikte ASELSAN’dan konuşmacılar da ağırlandı. 

Konferansta, mühendislikte; Yapısal, Akışkanlar, Elektromanyetik, Optik ve Gömülü yazılım alanlarında ANSYS ile gerçekleştiren çeşitli projelere yönelik sunumlar da gerçekleştirildi. Konuşmacılara plaket takdiminin de gerçekleştirildiği etkinlik, yapılan çekiliş sonucu kazanan katılımcıya ödülünün verilmesi ile son buldu.

 

 

 

 1,645 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.