Ana Sayfa Advertorial Milli ve Yerli Ürünleriniz ile Dünyaya Açılın, Numesys Yanınızda!

Milli ve Yerli Ürünleriniz ile Dünyaya Açılın, Numesys Yanınızda!

Ansys, mühendislik ve simülasyon dünyasındaki lider ürünlerini Numesys hizmet ayrıcalığı ile sunuyor.

Numesys, Ansys ürünleriyle Türk savunma ve havacılık sanayisine yoğun bir şekilde hizmet veriyor. Firmanın hedefi ise her zaman, hizmet verdiği müşterilerinin ulusal pazarda ve uluslararası arenada rekabetçi ürünler elde etmelerini sağlamak. Benimsenen bu felsefe, günümüz koşullarında daha da büyük önem kazanıyor. Numesys, dijital dönüşümün gücünü arkasına alarak, mühendislik hizmetleri kapsamında, uluslararası pazarda yüksek hedefleri olan firmalar ile birlikte çalışıyor.

Dijital Dönüşüme Destek

Global pazarda savunma ve havacılık firmalarının dijital dönüşüm felsefesini benimsemesi; ürünü daha hızlı pazara sunma; test ve validasyon süreçlerinde doğruluk ve hızlanma; bakım ve onarım maliyetlerinde düşüş sağlıyor. Numesys, bu pratiklerin firmalara fayda sağladığını, gerçekleştirdiği müşteri memnuniyeti anketlerinden ve raporlarından takip ediyor. Firmanın amacı, milli ve yerli ürünlerin aynı dijital dönüşüm süreç ve yöntemlerinden geçerek hem ulusal hem de uluslararası pazarda rekabetçi olabilmeleri için yerli tedarikçilerin yanında çözüm ortağı olmak.

Nihai ürününün askeri koşullarda gösterdiği davranışı ve performansı en etkin şekilde görebilmek için, sistem seviyesinden alt sistem ve komponent seviyesine kadar 3 boyutlu analizler ile doğrulama yapmak, çok daha başarılı sonuçlar veriyor. Bu dijital doğrulama süreçlerini indirgenmiş modeller aracılığı ile çok daha etkin bir şekilde yapabilmek, teknolojinin ulaştığını bu noktada, ciddi verimlilik artışı getiriyor.

Numesys, bu teknolojilerin, hizmet verdiği firmalar tarafından içselleştirilmesini sağladığı gibi tecrübeli ve uzman mühendislik kadrosu ile bu firmalara danışmanlık hizmeti de veriyor. Bu alanda son yıllarda yoğun talep alınan çalışma konuları arasında Ansys’in çoklu fizik kabiliyetleri kapsamında yapısal, akışkanlar, optik, elektromanyetik ve gömülü yazılım gibi birçok farklı disiplin geliyor. Uluslararası arenada rekabette başarılı olan firmaların ortak özellikleri incelendiğinde, yukarıda bahsi geçen disiplinlerdeki baskın yetkinlikleri ve gelecek yatırımları dikkat çekiyor.

Dijital İkiz Uygulamaları

Numesys, ürünlerin dijital ikizlerinin, sanal ortamda, tüm fizikleri de aynı anda dâhil edilerek oluşturulması, ürün geliştirme, test ve validasyon, bakım ve onarım gibi ürün yaşam döngüsünün hemen hemen her noktasında çok değerli veriler sağlıyor.

Simülasyon dünyasında öne çıkan bu konular ve Ansys ürünleri kapsamında detaylı bilgi almak için www.numesys.com.tr web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bahsedilen güçlü altyapı donanımını, mühendislik hizmetlerini ve Ansys ürün yelpazesini tanımak için QR kodu kullanınız.

 714 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.