Ana Sayfa Manşet Numesys, Ansys Yazılımının Kabiliyetlerini Öne Çıkarıyor

Numesys, Ansys Yazılımının Kabiliyetlerini Öne Çıkarıyor

Ansys ürünleri ile 1990’dan beri Türk savunma ve havacılık sanayisine hizmet veren Numesys, SAHA EXPO’da, katılımcı firmaların kabiliyetlerini arttıracak çözümleri tanıtıyor. Ansys ürünleri, bünyesinde; yapısal, akışkanlar mekaniği, optik, elektromanyetik ve gömülü yazılım gibi birçok farklı disipline yönelik çözümler barındırıyor. Numesys, müşterilerine, Ansys’in daha etkili kullanımına yönelik danışmalık hizmeti de veriyor.

Sanal fuarlar konusunda tecrübeli sayılan Numesys, fuar için planladığı 32 görüşmeden 13’ünü, şimdiden gerçekleştirmiş durumda.

Ansys ürünleri, bünyesinde; yapısal, akışkanlar mekaniği, optik, elektromanyetik ve gömülü yazılım gibi birçok farklı disipline yönelik çözümler barındırıyor.

SAHA EXPO 2020 Özel Dosyası’nın giriş haberine ulaşmak için: https://www.savunmahaber.com/202-saha-expo-2020-ozel-dosyasi/

 698 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.